Rehabilitace        Fyzioterapie        Podiatrie        Masáže        Prevence        Praha 10 / Praha 15


Masáže


 

Jako doplněk k základní fyzioterapeutické péči jsou poskytovány i relaxační masáže s použitím masážních emulzí nebo s protizánětlivým třezalkovým olejem.

Švédská masáž

Švédská masáž je klasická forma masáže, která kombinuje masážní oleje s různými typy tření a hnětení. Podporuje návrat žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Použitím švédské masáže dojde ke snížení stresu a uvolnění svalového napětí. Využívá se na ošetření zad, namožených svalů, nespavosti a na problémy se stresem.

Relaxační masáž

Relaxační masáž hraje důležitou roli při rekonvalescenci, po nadměrné fyzické i emoční zátěži. Výběr hmatů, rytmus a intenzita masáže se přizpůsobí individuálnímu stavu klienta. Relaxační masáž vás svojí jemnou technikou přivede k celkovému psychickému i fyzickému uvolnění.

Akupresurní masáž

Akupresurní masáž uvolňuje přetížené svalové řetěze, masáž se nezaměřuje pouze na trup, ale i na končetiny. Po uvolnění svalového napětí se mohou použít mobilizace a tím dochází k centraci pohybových segmentů. Většinou se nemusí používat masážní olej.

Lopatka Břicho Záda 1 Předloktí Stehno

Hrudník Žebra 1 Pánev Záda 2 Trapéz

Copyright © 2013-17   Michaela Hypšová   Google+

Praha 10, Ravennská 581
E-mail: info@rehaplus.cz
Telefon 722 100 200