Rehabilitace a fyzioterapie
 

Rehabilitace        Fyzioterapie        Podiatrie        Masáže        Prevence        Praha 10 / Praha 15


Nabízené služby


 

Nabízíme rozsáhlou škálu fyzioterapeutických služeb, které nejsou omezovány vyhláškami zdravotních pojišťoven. Terapie tudíž mohou trvat delší dobu (45-60 min), výběr použitých technik může být přizpůsoben přání klienta.
Rovněž tak po telefonické domluvě nabízíme okamžité ošetření v případě akutních obtíží a objednání na ošetření podle časových možností klienta (brzké ráno, podvečer...).

V neposlední řadě nabízíme osobní přístup v příjemném prostředí, kde se budou dobře cítit i maminky s malými dětmi - k dispozici dětský koutek a uzavřená venkovní zahrádka (pískoviště, skluzavka ...).


Na začátku vyšetření terapeut vždy zjistí podrobnou anamnézu klienta, která je nezbytná ke správné a především bezpečné terapii!
Využívá při tom hodnocení aspekcí (pohledem), palpací (pohmatem), vyšetřuje aktivní a pasivní pohyby, pohyby proti odporu a tzv. kloubní vůli. Součástí je i podrobné vyšetření stavu měkkých tkání, svalových dysbalancí a pohybových stereotypů. Hodnotí se celkové držení těla, úroveň svalové aktivity jednotlivých segmentů a svalového aparátu klienta jako celku.

Copyright © 2013-21   Michaela Hypšová   Facebook

Praha 10 - Horní Měcholupy, Ravennská 581
E-mail: info@rehaplus.cz
Telefon 722 100 200